ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Ремонт теплиці з полікарбонату

Ремонт теплиці з полікарбонату

2019-02-04 20:35:34   0   620

Ремонт теплиці з полікарбонатуМрія кожного дачника - це будівництво на своїй ділянці якісної теплиці. Вона допоможе цілий рік вирощувати улюблені рослини. Однак для того щоб споруда прослужила вам якомога довше, необхідно вчасно проводити ремонт теплиці з полікарбонату. Як правило, ремонтні роботи не вимагають спеціальної освіти або особливих практичних навичок. Зазвичай виділяють плановий і екстрений ремонт.

Планові ремонтні роботи

Значно простіше запобігти виникненню проблеми, ніж потім її вирішувати. Необхідно взяти собі за правило систематичні огляди конструкцій. Наприклад, один раз на місяць потрібно ретельно оглядати споруду на наявність пошкоджень або деформацій. Як правило, планові ремонтні роботи в теплиці з полікарбонату проводять на початку і в кінці дачного сезону.

Що робити, якщо чорніють помідори в теплиці, дивіться у статті далі.

Існує 3 основних елементи, які необхідно ремонтувати. Це каркас, покриття і фундамент. Каркас переважно виготовляють з дерева або металу. Дерево володіє достатньою міцністю, але малою довговічністю. Під впливом підвищеної вологості, різких перепадів температур, патогенних мікроорганізмів в дерев'яному каркасі можуть розвиватися процеси гниття.

 

Дані процеси призводять до швидкого руйнування матеріалу, і деформації конструкції. Необхідно систематично обробляти дерево спеціальним дезінфікуючим захисним розчином, який запобігають впливу вищевказаних несприятливих факторів. Що стосується металевого каркаса, він може бути виготовлений з оцинкованої сталі або алюмінію.

Як бути, якщо огірки в'ються гачком в теплиці? Відповідь на питання в наступній статті.

Це міцні, довговічні, якісні матеріали. Вони стійкі процесом корозії, мають тривалий термін експлуатації. Однак навіть такі якісні матеріали необхідно періодично покривати емаллю, яка збільшить термін експлуатації.Ремонт теплиці з полікарбонату

Після огляду каркаса необхідно приступати до огляду покриття. Стільниковий полікарбонат являє собою матеріал штучного походження. Він має тривалий термін експлуатації, є досить простим в плані догляду. Але, як і всі матеріали, матовий полікарбонат може ламатися. Дві основні проблеми, які найчастіше виникають - це утворення тріщин і пожовтіння покриття. Якщо на матеріалі утворилася тріщина, через неї буде відбуватися втрата тепла. Деякі дачники намагаються замазати тріщину герметикам або залити силіконовим клеєм.

Переваги дерев'яної тепличнйо конструкції можна дізнатися зі статті Теплиця з дерева.

На жаль, такий захід не приносить ефективності. У даній ситуації краще провести заміну пошкодженого листа полікарбонату. Під впливом сонячного світла матовий полікарбонат може набувати жовтого забарвлення. Такий матеріал буде гірше пропускати сонячне світло і тепло. Його також необхідно замінити.

На заключному етапі приступають до огляду фундаменту. Він може бути зроблений з дерева або цегли. Дерев'яний фундамент менш довговічний, з ним виникають ті ж проблеми, які були описані в ремонті каркаса. На цегляному фундаменті також можуть утворюватися тріщини, які призводять до зниження міцності. Ці тріщини, необхідно своєчасно ліквідувати. Можна взяти бетонний розчин і ретельно замазати наявні дефекти.

Екстрений ремонт теплиці з полікарбонату

Навіть якщо ви дотримуєтеся всі вищеописані правила, і проводьте регулярні огляди, можуть виникнути проблеми, які потребують негайного вирішення. Наприклад, на вулиці зима, температура повітря опустилася нижче 15 градусів Цельсія, випала велика кількість снігу. Під дією великої маси снігу на даху теплиці утворилася велика тріщина.

Це катастрофічна ситуація, оскільки вона може призвести до загибелі всіх рослин. Необхідно терміново вжити хоча б тимчасові заходи. Наприклад, використовувати герметик або силіконовий клей. Це необхідно зробити якомога швидше, для запобігання втрати тепла. Вже після утеплення рослин можна приступити до заміни тріснутого листа полікарбонату.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!