ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Проект полікарбонатної теплиці

Проект полікарбонатної теплиці

2019-02-21 11:56:07   0   395

Проект полікарбонатній теплиціКожен дачник хоча б один раз в житті замислювався про можливість будівництва теплиці своїми руками. Звичайно, завжди можна замовити готову конструкцію в спеціальній фірмі. Професіонали, які там працюють, привезуть конструкцію на вашу ділянку, і зроблять її установку. Однак така послуга має досить високу ціну, не кожен городник може собі дозволити витратити таку суму. На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються парники з сотового полікарбонату.

Який матеріал більш всього підходить для теплиць читайте в статті далі.

Це порівняно новий матеріал, який виготовляють з екологічно чистих компонентів. Він володіє високою міцністю, малою вагою і тривалим терміном експлуатації. Його легко можна транспортувати на свою ділянку навіть в багажнику будь-якого легкового автомобіля. Навіть за умови цілорічного використання матеріалу, його експлуатаційний термін становить кілька десятків років.

Матовий полікарбонат пропускає оптимальну кількість сонячного тепла і світла. У сезонній конструкції навіть можна не встановлювати штучне опалення. Досить поставити дерев'яні ємності з водою. Вдень вода буде накопичувати сонячне тепло, а вночі віддавати його навколишньому середовищу парника. Для того щоб уникнути зайвих витрат, перед самостійної споруди теплиці з полікарбонату необхідно створити її проект. Він повинен містити схематичне зображення конструкції, кількість необхідних матеріалів і етапи будівництва.

Що входить в комплект для крапельного поливу можна дізнатися зі статті джерело.

Етапи монтажуПроект полікарбонатній теплиці

Першим етапом проект теплиці із стільникового полікарбонату повинен бути вибір місця розташування споруди. Ідеально підходить найбільш освітлена сторона дачної ділянки. Там рослини зможуть отримати максимальну кількість сонячної енергії, яка необхідна для здійснення процесів фотосинтезу. Якщо у Вашому регіоні відзначається наявність сильних вітрів, поруч з теплицею має бути розташоване підсобне приміщення. Воно зіграє роль додаткового захисту від несприятливих погодних умов. Бажано щоб поруч не було великих дерев, оскільки їх коріння можуть пошкодити конструкцію.

Як багато поливу має бути для культур? Відповідь на запитання в статті Визначення вологості грунту.

На другому етапі проектування теплиці з матового полікарбонату повинно проводитися будівництво фундаменту. Справа в тому, що теплична конструкція має значну масу. Грунт під нею буде просідати, і конструкція швидко деформуються. Для уникнення подібної неприємної ситуації необхідно побудувати якісний фундамент. Для його будівництва можна використовувати будь-які підсобні матеріали, які є на вашій дачній ділянці. Якщо ви збираєтеся використовувати конструкцію в сезонному режимі, фундамент можна побудувати з дерев'яних дощок. У разі цілорічного використання споруди краще вибрати цеглу і бетон.

парник краще теплиці дивіться в нашій наступній статті.

Коли ділянку і фундамент підготовлені, можна приступати до наступного етапу будівництва теплиці. Даний етап повинен бути описаний якомога більш докладно в проекті будівництва теплиці з полікарбонату. Перед монтажем необхідно визначитися з матеріалом, з якого буде виготовлений каркас. Досвідчені городники віддають перевагу оцинкованої сталі і алюмінію. Дані матеріали Схожі між собою за своїми перевагами. Відмінності полягають в експлуатаційному терміні і вартості. Оцинкована сталь прослужить вам трохи менше, ніж алюміній. Однак вартість алюмінію істотно вище, ніж оцинкованої сталі.

В теплиці з полікарбонату можна вирощувати різні рослини. Перед посадкою культур необхідно ознайомитися з можливими варіантами сусідства. Наприклад, томати ні в якому разі не можна висаджувати поруч з огірками. Дані культури забирають поживні речовини один у одного. Взаємовигідне сусідство - це помідори з перцем.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!