ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Правильна підгодівля лохини навесні

Правильна підгодівля лохини навесні

2019-09-04 18:09:16   0   15916

Правильна підгодівля лохини навесніОстаннім часом на дачних ділянках все частіше зустрічається лохина. Це ягідна рослина, плоди якого мають кислий присмак і характерний лісовий аромат. Культура в природних умовах росте на болотистих грунтах. Ягоди містять велику кількість поживних мікроелементів і вітамінів, тому їх досить часто застосовують для лікування багатьох захворювань.

Чим краще підгодовувати чагарники навесні для їх кращого росту дивіться у джерело.

На жаль, досить важко зібрати урожай лохини в природних умовах. Завдяки активній роботі селекціонерів, з'явилися нові сорти малини, які з успіхом можна вирощувати на власних дачних ділянках. Рослина не вимагають особливих умов догляду і приносить гідний урожай. Як і будь-які інші культури, лохину необхідно систематично підгодовувати поживними речовинами. Особливою актуальністю користуються весняна підгодівля лохини. Це пов'язано з тим, що в даний період часу по кущу починає циркулювати рослинний сік, який є запорукою гідного врожаю.

Лохина воліє кислий грунт. Якщо на вашій ділянці присутній лужний грунт, в нього необхідно додати невелику кількість сірки або сульфату. Рослина краще висаджувати на добре освітленій частині городу. Поряд не повинно виростати високих дерев, що дають додаткову тінь.

Низький рівень освітлення негативно позначається на смакових якостях ягід. Неможливо отримати багатий урожай лохини без правильного поливу. Грунт, на якій росте культура, повинна містити достатню кількість рідини.  Для достатнього поливу одного куща рослини необхідно використовувати не менше чотирьох відер води. Досвідчені городники рекомендують провести мульчування грунту для збереження в ньому рідини. В якості мульчі використовують солому, торф, деревна тирса.Правильна підгодівля лохини навесні при вирощуванні

Особливості підживлення лохини в весняний час року

До удобрення лохини слід підходити з усією відповідальністю. Краще створити графік підгодівлі з точним зазначенням пропорцій поживних речовин. Справа в тому, що на різних етапах життєвого циклу, рослина вимагає певних мікроелементів. Недостатня кількість поживних речовин викликає різні захворювання, загальмовує ріст і розвиток, знижує врожайність. У разі весняної посадки лохини необхідно правильно підготувати грунт. Для цього найчастіше використовують торф і річковий пісок.

Як правильно підгодовувати гортензії читайте в статті далі.

Також можна додати органічні добрива, наприклад, гній або перегній. Якщо ви проживаєте поруч з природними умовами вирощування лохини, можна використовувати грунт, на якій вона росте. Низький рівень кислотності грунту вимагає додавання лимонної або щавлевої кислоти. Для приготування робочого розчину необхідно взяти одну чайну ложку кислоти і відро теплої води. Такої кількості кислого розчину буде цілком достатньо для підготовки двох лунок. Весняну підгодівлю лохини проводять з другого року вирощування.

Знаючі садівники рекомендують застосовувати мінеральні добрива. Вони містять весь комплекс необхідних поживних мікроелементів. Слід пам'ятати, що надлишок добрив так само шкідливий, як і їх недолік. Для стимуляції руху рослинного соку по рослинах у весняну пору року, необхідно вносити достатню кількість азотистих добрив. Найбільш популярними добривами, що містять достатню кількість азоту, вважаються сульфат і селітра. Їх можна застосовувати в сухому і рідкому вигляді. Навесні вноситься близько 50% всіх азотистих добрив.

Чим потрібно удобрювати лілії дивіться в наступній статті.

Для підвищення швидкості акліматизації лохини, слід вносити добрива з оптимальним рівнем калію. Цей мікроелемент сприяє розвитку міцної кореневої системи. Калій міститься в комбінованих добривах, що продаються в спеціалізованих магазинах.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!