ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Посадка в теплиці з полікарбонату

Посадка в теплиці з полікарбонату

2019-02-10 22:50:16   0   625

Посадка в теплиці з полікарбонатуНа сьогоднішній день великою популярністю має висаджування рослин у закритому грунті. У регіонах з суворими погодними умовами практично неможливо вирощувати рослини у відкритому грунті. Катастрофічно низькі температури, які підтримуються навіть в літню пору року, призводить до швидкої загибелі всього врожаю.

Поради по установці теплиці будиночком з полікарбонату дивіться у джерело.

Боротися з такою проблемою допомагають теплиці. Великою популярністю користуються полікарбонатні парники. Полікарбонат є матеріалом штучного походження, який виготовлений з екологічно безпечних компонентів. Він має важливі властивості, які обумовлюють його широке застосування в дачному господарстві.

Він володіє високою міцністю, витримує великі снігові навантаження, добре пропускає сонячне тепло, має тривалий термін експлуатації. Після обладнання на своїй ділянці полікарбонатної теплиці необхідно задуматися про правильну посадку рослин.

Особливості тепличних конструкцій дивіться у статті Теплиці з полікарбонату.

Індивідуальна посадка

Початківцю дачнику спочатку краще вирощувати одну рослину. Після отримання необхідних навичок і досвіду можна буде вирощувати різноманітні культури в одній теплиці. Існує деякі загальні особливості посадки рослин в теплиці з полікарбонату. Грунт, на якій будуть вирощуватися рослини, краще взяти з лісу. Лісова земля містить оптимальну кількість корисних мікроелементів. Перед висадкою рослин грунт необхідно ретельно перекопати, так ви забезпечите надходження достатньої кількості кисню до кореневої системи культур.

Спочатку краще посадити салатну гірчицю. Вона наситить грунт необхідною кількістю поживних речовин. Також з грунту необхідно ретельно видалити коріння бур'янів. Особливість даних рослин полягає у високій стійкості до несприятливих погодних умов. Навіть не живий корінь через час може активізуватися і покласти початок цілому сімейству бур'янів.Посадка в теплиці з полікарбонату

Якщо ви збираєтеся вирощувати томати в закритому грунті необхідно удобрити його речовинами, які містять велику кількість кальцію. Можна використовувати покупні засоби або звернутися до народних методом. Наприклад, добре себе зарекомендував настій коров'яку. Вам знадобиться Один стакан коров'яку і відро теплої води.

Чим гарні великі теплиці з полікарбонату можна дізнатися зі статті далі.

Отриманий розчин поміщається в темне місце приблизно надвоє діб. Поливається корисна площа з розрахунку одне відро настою на 1 квадратний метр. Для вирощування огірків необхідно збагатити грунт речовинами, що містять велику кількість азоту. Добре підійде настій з трав, найкраще використовувати конюшину і полин. Технологія виготовлення аналогічна вищевказаному методу. Також для огірків необхідно встановити вертикальні стійки, оскільки дані овоч має плетуться будова.

Якщо батоги огірків будуть розташовані на землі, ви не зможете отримати багатого врожаю. Якщо ви вирішили вирощувати перець, обов'язково необхідно дотримуватися правильну посадку в полікарбонатній теплиці. Перець повинен бути розташований в шаховому порядку, відстань між лунками не повинно перевищувати 20 див. Даний овоч любить тінь, тому близьке сусідство піде йому на користь.

Колективне вирощування

Вона підходить для досвідчених дачників, які знають всі можливості сусідство різних культур. Є рослини, які ні в якому разі не можна висаджувати поруч. Наприклад, якщо ви посадите поруч томати огірки, вони будуть конкурувати за корисні речовини, які знаходяться в грунті. У підсумку жодна рослина не зможе розвиватися в достатній мірі.

Також ні в якому разі не можна висаджувати поруч солодкий і гіркий перець. Справа в тому, що гіркий перець запилює свого сусіда, приводячи до виникнення гіркого присмаку. Таким чином, правильна посадка рослин в теплиці з полікарбонату грають найважливішу роль в можливості отримання гідної врожаю. Не можна ігнорувати вищеописані правила і тонкощі посадки.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!