ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Полікарбонат як гарант надійності конструкції аркових теплиць

Полікарбонат як гарант надійності конструкції аркових теплиць

2018-10-06 11:10:59   0   934

Полікарбонат як гарант надійності конструкції аркових теплиць Полікарбонат вже встиг завоювати визнання як серед звичайних дачників, так і промислових фермерів. Це сталося не просто так. Використання полікарбонату для створення арочних теплиць стало швидко розвиватися через надійності конструкції і пластичності матеріалу, а крім того, він дозволяв влаштувати в теплиці необхідний мікроклімат, з ніж свого часу не впоралося скло.

Підстава теплиці

Він являє собою матеріал в формі великих листів зі структурою, що нагадує стільники. На дачній ділянці полікарбонат може знайти своє застосування де завгодно: будь то альтанки, навіси або арочні теплиці. Однак для спорудження останніх потрібно попередня підготовка каркаса.

Щоб він витримав велике навантаження, потрібно розташувати каркас не просто на грунті, а на фундаменті. Для даної роботи підходить як стрічковий тип фундаменту, так і фундамент - вони обидва забезпечать достатню надійність конструкції. Але якщо, наприклад, зробити вибір способу в сторону стрічкового, то його мінімальна глибина повинна становити не менше 0,3 м, а глибина - 0,2 м, і, отже, необхідно враховувати фінансову затратність споруди такої теплиці.

Рішення на користь пальового фундаменту складе одну глобальну проблему: установку самих паль. Палі повинні бути діаметром 01-015 м і розташовуватися на 1-1,5 м один від одного. У них необхідно вставити прути, а після чого залити бетоном. Після сутички бетону зі штирями приварюють каркас, а тільки потім накладають і закріплюють листи з полікарбонату. Для пальового типу фундаменту витрачається набагато менше бетону, ніж для стрічкових, тому даний спосіб є більш економічним, але більш важким.

При виборі матеріалу для каркаса слід враховувати як самі вимоги до арочним теплицям, наприклад, довговічність і надійність конструкції, так і свої фінансові можливості. Кожен матеріал має ряд переваг і недоліків. Полікарбонат як гарант надійності конструкції аркових теплиць

Наприклад, дерево відрізняє його порівняно низька ціна, проте цей матеріал погано стійкий до згубного впливу навколишнього середовища і зносу. Каркаси з металу прослужать набагато довше (зокрема при виготовленні з кольорового металу), але такий вибір значно вдарить по кишені. Компромісними матеріалами в цій ситуації виступають оцинкований метал і пластик. Їх відрізняє відносна довговічність у використанні, а також вельми прийнятна вартість.

Особливі характеристики і переваги

До відмінних рис аркових теплиць з полікарбонату відносять їх високу міцність і надійність конструкції. Для деяких особливе значення має їх практичність і простота зведення. Насправді спорудити її своїми руками не складе особливих труднощів навіть для людини, що не володіє багаторічним досвідом в будівництві.

Регулювання подачі повітря, а також освітленості досить проста і, при цьому, не сприяє накопиченню конденсату в теплиці. Від звичайних теплиць зі старих і звичних скла і поліетилену арочні теплиці з полікарбонату відрізняє наступний ряд переваг:
- максимальна светопропускная здатність;
- відсутність розвитку ефекту «тускненія при належній обробці поверхні»;
- зручність у використанні (наприклад, при необхідності вентиляції в особливо жарку погоду бічні панелі легко знімаються);
- забезпечення захисту від ультрафіолетового випромінювання;
- пластичність (матеріал дозволяє надати теплиці будь-яку бажану форму);
- відсутність токсичних матеріалів;
- відсутність цвілі в сотах при правильному догляді;
- висока міцність і надійність конструкції, що гарантують довговічність експлуатації конструкції до двадцяти років;
- привабливий зовнішній вигляд в порівнянні з плівковими і скляними теплицями.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!