ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Корисна позакореневе підживлення томатів

Корисна позакореневе підживлення томатів

2019-05-07 14:35:16   0   6518

Корисна позакореневе підживлення томатівВажко знайти людину, яка не любила б помідори. Це не тільки смачні, але і корисні овочі. Їх можна їсти в чистому вигляді, додавати в різні страви або консервувати. Помідори мають високі смакові якості і привабливий зовнішній вигляд. Це досить невибаглива культура, яка за короткий проміжок часу дає щедрий урожай.

Поради з облаштування домашнього парника дивіться у джерело.

При вирощуванні даних овочів, необхідно знати деякі особливості. Перш за все, слід розбиратися в правилах добрива. Існує коренева і позакореневе підживлення томатів. Безліч дачників використовують тільки кореневе підживлення. Це помилкова дія, оскільки листя томатів вимагають таку ж кількість корисних мікроелементів, як і коренева система.

Коли необхідно проводити підгодівлю листя

Позакореневе підживлення використовують як додатковий спосіб забезпечення культури корисними мікроелементами і вітамінами. Поживні речовини іноді не потрапляють до листя і стовбура з кореня. Позакореневе підживлення проводиться, якщо на вашій ділянці присутній кислий грунт. Вона запобігає проникненню корисних мікроелементів до листя. Крім того, таку різновид підгодівлі необхідно терміново проводити, якщо з'явилися видимі ознаки нестачі певного мікроелементи. У плановому порядку позакореневе підживлення проводиться перед цвітінням.

Як вирощувати малину у теплиці читайте в статті далі.

Борна кислота

Досить часто використовують борну кислоту. Вона відіграє істотну роль для швидкого зростання і розвитку розсади. Борна кислота містить достатню кількість мікроелементів, які необхідні для формування гарної зав'язі культури. Крім того, вона захищає томати від різноманітних шкідливих комах і патогенних мікроорганізмів. Борну кислоту широко використовують для боротьби з таким захворюванням томатів, як фітофтора. Досить часто фітофтора розвивається в умовах підвищеної вологості. Позакореневе підживлення борною кислотою можна комбінувати з обробкою рослин слабким розчином марганцівки. Корисна позакореневе підживлення помідорів

В екстреному порядку борна кислота використовується, якщо виникають ознаки її нестачі. Наприклад, при ранковому огляді томатів, ви виявили, що листя втратили свій колір, скрутилися і зів'яли. Це говорить про те, що існує гостра нестача бору. Для приготування робочого розчину вам знадобиться 1 грам борної кислоти і 1 літр гарячої води. Поливається рослини з розрахунку приблизно 10 мл на один кущ. В період цвітіння кількість робочого розчину збільшується в 2 рази.

Селітра і сечовина

Крім позакореневого підживлення борною кислотою, обов'язково необхідно удобрювати томати селітрою. Вона містить велику кількість кальцію, який потрібен рослини під час вегетації. Завдяки селітрі збільшується засвоєння азоту, поліпшуються смакові якості і збільшуватися врожайність. Екстрена підгодівля селітрою проводиться в разі появи гнилі на плодах або скручування листя. Робочий розчин робиться з однієї столовій ложці добрива і 10 літрів теплої води. Для обприскування одного куща використовується приблизно 1 літр розчину.

З якої причини можуть опадати помідори в теплиці дивіться в нашій статті далі.

Досвідчені дачники також проводять позакореневе підживлення томатів сечовиною. Вона сприяє активному росту і розвитку культури, зміцнює квітки. Сечовину використовують тільки в період цвітіння. 50 грамів речовини заливаються 10 літрами теплої води. При позакореневому підживленні томатів обов'язково необхідно дотримуватися певних дозувань добрив. Справа в тому, що надмірна кількість добрив може привести до виникнення хімічних опіків на листках і плодах. За короткий проміжок часу вони можуть привести до загибелі рослин.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!