ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Поетапні дії при установці теплиці

Поетапні дії при установці теплиці

2018-10-29 16:06:43   0   475

Pojetapnye dejstvija pri ustanovke teplicyУстановка теплиці дозволяє цілий рік вирощувати свіжі овочі і фрукти. Вони не містять хімічних добавок, відповідно не роблять негативного впливу на організм. Незалежно від того, як ви будете встановлювати конструкцію, самостійно або з допомогою професіоналів, існують певні поетапні дії.

Класифікація

Теплиці можна поділити на кілька груп залежно від форми. Бувають арочні, односхилі і двосхилі конструкції. Вибір форми залежить від призначення споруди. Також конструкції відрізняються за розміром. Є моделі, які можна подовжувати вже після установки. Ще одна класифікація заснована на різновиди матеріалу для покриття. Теплиці можу бути покриті стільниковим полікарбонатом, поліетиленовою плівкою або склом.

Монтаж конструкції

Якою б не була теплиця, для її установки необхідно зробити поетапні дії:

- Визначитися, які рослини ви збираєтеся вирощувати. Від цього залежить місцерозташування, розмір, форма, системи комунікацій. Наприклад, якщо ви хочете вирощувати баштанні культури, потрібно встановити якісне опалення. Навіть короткочасне зниження температури призведе до загибелі всього врожаю. Або ви збираєтеся зробити всередині теплиці ботанічний сад, висадити екзотичні квіти, поставити лавки. Тоді вам підійде купольна теплиця. Вона має привабливий зовнішній вигляд і велику корисну площу.

- Після підготовчого етапу необхідно зайнятися вибором місця під спорудження. Ідеально підходить добре освітлена сонцем територія. Бажано забезпечити додатковий захист від різких поривів вітру, наприклад, висадити дерева з північного боку.Pojetapnye dejstvija pri ustanovke teplicy

- На третьому етапі готується грунт. Цей етап також залежить від вирощуваних культур. Кожна рослина має свій набір необхідних поживних речовин. Наприклад, огірки не дадуть гідний урожай в умовах нестачі азоту. Загальний захід, який необхідний всім без винятку рослинам-це збагачення грунту киснем. Для того щоб він вступив в глибокі шари грунту, необхідно ретельно скопати підготовлену територію.

- Наступний крок – підготовка фундаменту. Теплиця має велику масу, тому грунт під нею швидко просяде. Це призведе до деформації конструкції. Для профілактики роблять фундамент. Він може бути виготовлений з дерева, гравію, бетону, цегли. Вибір матеріалу залежить від розміру і призначення теплиці. Так, маленькій літній теплиці цілком підійде дерев'яна основа. Його легко можна розібрати після закінчення сезону, і прибрати в тепле сухе місце. Велика споруда вимагає більш масивне підставу.

Особливості теплиці арочної Еко 6 можна подивитися в статті далі.

- Важливий етап при установці теплиці – це закріплення каркаса. Якщо ви встановлюєте покупну конструкцію, проблем не виникне. Вам потрібно послідовно з'єднати елементи каркаса, як написано в інструкції. Однак якщо ви монтуєте власноруч зроблену теплицю, необхідно стежити щоб каркас був встановлений правильно. В іншому випадку, конструкція може не витримати снігове навантаження.

Яка теплиця найбільше підійде для дачної ділянки? Відповідь на запитання в статті Дачна арочна теплиця.

- Після установки каркаса займаються покриттям конструкції. Можна використовувати поліетилен, скло або пористий полікарбонат. Кожен матеріал має свої переваги і недоліки. Наприклад, скло має гарну здатність пропускати світло, але є дуже важким матеріалом, що ускладнює його установку. Поліетилен легко натягувати між елементами каркаса, але він швидко пошкоджується. Так за сезон можна поміняти кілька шарів поліетилену. Пористий полікарбонат-це оптимальний варіант. Він має високу міцність, гнучкість і довговічність.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!