ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Особливості підгодівлі помідор золою

Особливості підгодівлі помідор золою

2019-05-07 14:00:08   0   15874

Особливості підживлення помідорів золоюЗавдяки активному розвитку сільського господарства, на сьогоднішній день спеціалізовані магазини пропонують широкий спектр різноманітних добрив. Вони відрізняються ціною, що входять мікроелементами і режимом підгодівлі. Однак свою актуальність не втрачають народні методи, які протягом тривалого часу доводили свою ефективність і якісність.

Сфери застосування оптичного полікарбонату дивіться у джерелі посилання.

Як кілька десятків років тому, так і сьогодні широко застосовують підгодівлю помідор золою. Це доступний і ефективний метод, оскільки в деревній золі міститься величезна кількість необхідних речовин і мікроелементів. Якщо знати всі особливості і правила підгодівлі помідор золою, можна щедрий урожай.

Склад і характеристика деревної золи

Дане добриво відоме ще з давніх часів. Зола є кінцевим продуктом горіння органічних речовин. У ній містяться такі хімічні речовини, як фосфор і калій. Слід пам'ятати, що ні в якому разі не можна використовувати золу, яка утворюється при спалюванні пластикових пляшок та поліетиленових пакетів. Вона містить велику кількість токсичних продуктів, які чинять негативний вплив на здоров'я людини і рослини.

Калій необхідний для ущільнення кореневої системи, і прискорення її адаптації до несприятливих факторів навколишнього середовища. Фосфор робить позитивний вплив на плоди томата. На жаль, зола містить малу кількість азоту, оскільки він випаровується під час горіння. Для того щоб забезпечити томати достатньою кількістю азоту, необхідно комбінувати добриво золою і сечовиною.

Що потрібно знати при вирощуванні айви дивіться статті Посадка та вирощування айви.
Як підгодовувати томати золою

Незважаючи на те, що зола робить позитивний вплив на томати в будь-який період вегетації, необхідно ретельно стежити за концентрацією даної речовини. Як недолік, так і надлишок може негативно вплинути на урожай помідор. Рослини самі підкажуть, коли їм буде досить золи. Листя і стебла томата придбають насичений зелений відтінок і привабливий зовнішній вигляд. Якщо після підгодівлі золою, зовнішній вигляд томатів залишається колишнім, необхідно повторити процедуру приблизно через тиждень.

Варіанти підживлення

Деревну золу можна використовувати в сухому і рідкому вигляді. У сухому вигляді вона переважно використовується перед висадкою розсади. Після формування лунок на їх дно необхідно помістити невелику кількість золи. Для приготування робочого розчину вам знадобиться приблизно 200 грамів золи і 10 літрів теплої води. Зола добре розчиняється у воді, формуючи однорідний розчин. На одну рослину вам знадобиться приблизно півлітра добрива.

Особливості вирощування і збору арахісу дивіться у джерело.

Підживлення необхідно проводити прикореневим способом, оскільки коренева система має найкращу всмоктуючою здатністю. Деякі городники використовують деревну золу як захисний засіб для боротьби з шкідливими комахами і патогенними мікроорганізмами. У даній ситуації необхідно застосовувати крапельний спосіб розприскування розчину. Для приготування захисного розчину необхідно попередньо просіяти золу через дрібне сито, потім її заливають водою, доводять до кипіння і настоюють протягом години. Після того як відвар настоїться, його слід процідити.

Безпосередньо перед обприскуванням рослин, у робочий розчин додається 30 грамів господарського мила. Обприскування томатів необхідно проводити тільки у вечірній час. Якщо ви збираєтеся запобігти нашестя слимаків, можна просто розсипати золу навколо рослин.

Підживлення томатів золою слід проводити в міру необхідності. Регулярне підживлення сприяє утворенню великої кількості зав'язі і плодів. Помідори, підгодовані даним способом, мають тривалий термін зберігання. Вони мають високу стійкість до несприятливих факторів.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!