ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Крапельний полив в теплиці

Крапельний полив в теплиці

2018-10-13 12:16:31   0   469

Крапельний полив в теплиці Автоматичне крапельне зрошення є цінним інструментом для точного контролю вологості грунту в вузькоспеціалізованому виробництві або при вирощуванні культур на приватній ділянці. Повна автоматизація крапельного зрошення пропонує простий, точний метод визначення вологості ґрунтів & nbsp; і надходження води.

Скорочення часу управління і усунення людської похибки при оцінці та регулюванні рівня вологості грунту дозволяють навіть недосвідченому городнику отримати висококласний багатий урожай. Варто врахувати, що надлишок вологості є важливим обмежуючим фактором зростання і продуктивності.

Досвідчені городники зазвичай оцінюють наявність вологи в грунті за рахунок росту рослин і ґрунту. Невелике в'янення листя вказує на надлишок води в рослинах. Городники визначають це за допомогою стискання жменьки грунту, взяті з-під поверхні в декількох місцях в теплиці. Грунт, яка не залишається стислій в щільному кулі, вважається дуже сухе. Дефіцит води може завдати шкоди рослинам до появи видимих ​​показників.

Уповільнений темп зростання, більш щільний вага фруктів і овочів, гниль на кінцях квітки часто є результатом нестачі води. Для підтримки оптимального рівня вологості грунту необхідна заміна традиційних методів оцінки вологості грунту за допомогою більш точного методу. Надлишок вологи так само позначається негативно, з'являються сприятливі умови для поширення грибка і цвілі. Крапельний полив в теплиці може позбавити городника від багатьох проблем.

Типи систем поливу

В краплинному поливі вода наповнює грунт і збагачує рослини невеликими дозами. Вона не застоюється на поверхні грунту і виключає попадання крапель на листя рослин. Щоб забезпечити регулярність і контроль існують різні пристосування, наприклад краплинні стрічки.

Чи можна зробити систему поливу своїми руками

Для того щоб хоч якось заощадити досвідчені городники роблять пристрої для вирощування культур своїми рука. Однозначно це мінімізує витрати, але для того щоб зробити крапельний полив в теплиці ефективним і якісним потрібні певні знання. Для початку городник повинен зрозуміти різницю між компенсаційними і не компенсаційними типами.

Перший тип більш комфортний, так як він може дозувати подачу, що є великим плюсом. Кількість води, яка може потрапити в будь-яку незалежно контрольовану або керовану частину системи крапельного зрошення, має регулюватися клапаном регулювання потоку. Кожна парникова секція або окрема теплиця повинні мати один регулюючий клапан, який підбирається і вибирається відповідно до значень вимог до води. Регулятори витрати зазвичай доступні з перервою 1 і 2 галонів в хвилину. Крапельний полив в теплиці

Чому варто використовувати крапельні стрічки

В першу чергу це пристрій довговічне. Досить один раз придбати стрічку і вона буде забезпечувати водою теплицю протягом довгих років. Варіант бюджетний, навіть початківець городник зможе провести монтаж системи, не використовуючи наймання додаткової робочої сили.

Одна така стрічка здатна помітити величезну кількість додаткових компонентів і пристроїв. Але є і мінуси:

- стрічку можуть прогризти жуки або тварина;
- регулювати подачу води вкрай складно;
- метод більше підходить для розсади.

Переваги автоматичної системи

Автоматизація спрощує завдання зрошення, скорочує енерговитрати, забезпечує безперервний моніторинг вологості грунту і при необхідності доставляє додаткову воду. Вода може бути застосована до грунту для задоволення потреб рослин в будь-який час доби, і навіть коли інші види виробництва або збору врожаю вимагають повної уваги з боку городника.

Клапан перемикання є точним і надійним датчиком вологості грунту, має автоматичним контролером для тепличного зрошення. Автоматизована концепція крапельного поливу ідеальне рішення для власників теплиць. Автоматичні системи дозволяють підтримувати рівномірно високі рівні вологості грунту в кореневій зоні.

На додаток до клапану перемикання типова система автоматичного управління вимагає витрат на електроенергію. Однак урожай, який городник отримає в результаті, перевершить витрати на споживання.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!