ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Як правильно зробити добриво з трави

Як правильно зробити добриво з трави

2019-11-03 19:31:55   0   325

Як правильно зробити добриво з травиБудь-які рослини потребують певної кількості корисних мікроелементів. Наприклад, калій стимулює ріст і розвиток міцної кореневої системи. Азот необхідний для формування міцної наземної частини рослин. Фосфор надає плодам томатів привабливе забарвлення і високі смакові якості. На сьогоднішній день існує величезна кількість різних добрив. Вони продаються в спеціалізованих садівничих магазинах. Деякі добрива містять весь комплекс корисних мікроелементів.

Як змонтувати теплицю з бруса можна зі статті далі.

Інші компоненти є строго спеціалізовані, і підходять для підгодівлі тільки певних культур. Однак, незважаючи на наявність великої кількості мінеральних речовин, не втрачають своєї актуальності і народні методи. Основна перевага народних добрив полягає у відсутності токсичного впливу на рослини. Справа в тому, що хімічні препарати мають властивість накопичуватися в плодах культур.

Вживання в їжу заражених плодів може викликати різні форми отруєнь. Серед народних методів широкою популярністю користуються добрива з трави. Кожен городник повинен знати, як правильно зробити подібний препарат.

Технологія приготування добрива з трави

Найчастіше використовується кропива, полин, конюшина. На підготовчому етапі свіжі бур'яни необхідно ретельно подрібнити, і помістити в дерев'яну ємність. Крім бур'янів можна використовувати бадилля культурних рослин, які ростуть на городі. Добре себе зарекомендувала солома, яка раніше використовувалася в якості підстилки для домашніх птахів. Крім добре подрібнених рослин в ємність обов'язково необхідно додати речовину, яка містить достатню кількість азоту. Таким речовиною вважається сечовина. Як зробити добриво з трави

Вона випускається у вигляді білих гранул невеликого розміру. Вам знадобиться не більше однієї столовій ложці сечовини. Подрібнена трава заливається достатньою кількістю теплої води.

Як побудувати теплицю своїми силами читайте в джерело.

При цьому рідина повинна повністю покривати всі рослини. Ємність закривається кришкою, і поміщається в світле і тепле місце. Розчин готується протягом дух тижнів. За цей час в ньому розвиваються процеси бродіння, що призводять до утворення корисних мікроорганізмів.

Добриво з кропиви

Одним з найбільш корисних рослин, вважається кропива. Вона містить максимальну кількість азоту. Він накопичується переважно в стовбурі і листі. Кропива досить часто використовується в лікувальних цілях. Ще частіше її застосовують для приготування добрива. У процесі приготування розчину в листі кропиви активно розвиваються процеси бродіння, які призводять до звільнення азоту. Алгоритм виготовлення добрива з кропиви має деякі особливості, які повинен знати кожен дачник.

По-перше, в розчин необхідно додати невелику кількість деревної золи. Вона містить калій, який необхідний для формування міцної кореневої системи. По-друге, можна додавати перегній або коров'як. Деякі городники рекомендують використовувати гнилі плоди фруктових дерев. Вони будуть стимулювати процеси бродіння. Приготування добрива з листя кропиви займає один тиждень.

Як лікувати півонії від хвороби дивіться у джерело.

Добриво рослин за допомогою трав'яного настою можна проводити методом обприскування або внесення розчину безпосередньо до кореневої системи. Метод обприскування ідеально підходить в разі появи ознак нестачі азоту на листках і стовбурах рослин. Перед внесенням рідкого добрива до кореневої системи, грунт слід полити з використанням невеликої кількості теплої води.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!