ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Як правильно годувати огірки

Як правильно годувати огірки

2018-10-29 14:11:16   0   488

Як правильно годувати огірки Одні з найбільш популярних овочів на городі кожного дачника - це огірки. Вони містять велику кількість вітамінів і мінеральних речовин. Для того щоб урожай огірків порадував, необхідно їх правильно годувати. Кожен поважаючий себе дачник повинен знати, як правильно годувати огірки.

 

Класифікація

 

Всі добрива можна розділити на дві великі групи - органічного і мінерального походження. Мінеральні добрива також діляться на дві групи: природні і штучні речовини. Природні мінеральні добрива - це речовини, що містяться в грунті. Кожен грунт містить певний набір хімічних елементів. Наприклад, глинистий грунт багата азотом і калієм, але бідна залізом.

Піщаний грунт навпаки містить велику кількість заліза. Для того щоб збагатити грунт тим чи іншим елементом, додають штучні мінеральні добрива. Для того щоб правильно підгодовувати огірки, необхідно знати склад кожного виду грунту. Найродючіші землі - чорнозем.

Органічними добривами називаються речовини, які складаються з природних компонентів. Наприклад, трав'яний настій, коров'як і компост. Також до органічних добрив можна віднести корисні мікроорганізми, які в процесі життєдіяльності виробляють необхідні рослинам речовини.

Підживлення

Добрива можна вносити двома шляхами - кореневого та позакореневого способом. Конєвої шлях передбачає внесення добрива на кореневу систему. Він підходить для спекотної погоди. Позакореневого метод - це розпилення розчину по наземної частини рослин.

Такий спосіб найчастіше застосовують в прохолодну погоду, так як тоді на рослинах не накопичуються крапельки вологи, і не утворюється ефект сферичної лінзи. Якщо вносити добрива позакореневого методом в жарку погоду, на рослинах утворюються термічні опіки. Як правильно годувати огірки

Як і чим правильно підгодувати

Існує три обов'язкових підгодівлі. Перша підгодівля необхідна через десять днів після висадки насіння. Тоді на культурі з'являються перші листочки, необхідно надати їм силу. У цей період огірки мають потребу в азоті. Він міститься як в мінеральних, так і в органічних добривах. Наприклад, можна удобрити сечовиною.

Які існують види теплиць дивіться детально в статті Різновиди всесезонних теплиць.

Одна столова ложка сечовини заливається десятьма літрами води. Отриманий розчин використовують з розрахунку один літр на одну лунку. Також добре себе зарекомендував трав'яний настій. Досить подрібнити траву, наприклад, конюшина і полин, і залити її теплою водою.

Друга підгодівля необхідна в період цвітіння. Квіти люблять позакореневе підживлення, так як добре поглинають рідину. Найчастіше застосовується розчин борної кислоти, марганцівки і води. Можна використовувати той же трав'яний настій. Третя підгодівля необхідна під час плодоношення. Формування плодів - це найбільш відповідальний період, саме від нього залежить весь урожай.

Як правильно вибрати місце для теплиці дізнайтеся з нашої наступної статті по джерела.

Огірки споживають велику кількість добрив як раз в цей період. Краще віддати перевагу органічним добривам, так як плоди можуть накопичити в собі мінерали, що негативно позначиться на їх смакові якості. Можна взяти гній або коров'як. Робочий розчин містить стакан органічної речовини і відро води. Він поміщається на добу в тепле і темне приміщення.

Існує одне важливе правило, яке знають не всі городники. Дуже важливо не переборщити з підгодівлею. Якщо добрив буде занадто багато, вони несприятливо вплинуть на рослин, привівши до їх загибелі. Для отримання гідного урожай і профілактики захворювань, необхідно знати, як правильно підгодувати огірки.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!