ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Алгоритм проведення осінньої пересадки полуниці

Алгоритм проведення осінньої пересадки полуниці

2019-10-09 00:20:35   0   349

Алгоритм проведення осінньої пересадки полуниціУлюбленою ягодою багатьох дорослих і дітей вважається полуниця. Її з успіхом можна вирощувати на своїй дачній ділянці. Ягоди полуниці мають велику кількість цілющих властивостей, що обумовлюють її широке застосування для лікування простудних захворювань верхніх дихальних шляхів. Крім того, полуниця надають стимулюючий вплив на функціонування кровотворної системи.

Секрети посіву буряків під зиму дивіться у джерело.

Крім медицини, дана ягода знайшла широке застосування в косметології. Вона входить до складу великої кількості засобів по догляду за шкірою. Для вирощування гідного врожаю, необхідно знати основні правила осінньої пересадки полуниці. Дана маніпуляція є не менш важливою, ніж добриво або розпушування грунту. Для отримання багатого врожаю, слід правильно проводити дану процедуру. Досвідчені городники знають, що полуницю ні в якому разі не можна висаджувати на одному і тому ж місці більше 3 років. В іншому випадку вона буде мати дрібні і кислі ягоди.

Обґрунтування осінньої пересадки полуниці

Пересадка полуниці проводяться для омолодження насіннєвого матеріалу. За кілька років вирощування на одній і тій же ділянці, в грунті накопичується величезна кількість патогенних мікроорганізмів, здатних викликати серйозні захворювання. Крім того, в грунті можуть міститися проміжні форми розвитку шкідливих комах. Навіть якщо ви проводили систематичну прополку, в грунті залишається велика кількість коренів бур'янів, що відбирають у полуниці корисні мікроелементи.

Осіння пересадка полуниці на нове місце вирощування допоможе позбутися перерахованих вище проблем. Іноді крім систематичної пересадки полуниці, виникає необхідність провести позапланову процедуру. Наприклад, якщо ви бачите, що на полуничних кущах стали утворюватися дрібні, некрасиві і кислі ягоди, це говорить про те, що слід негайно пересадити полуницю.

Методику вирощування редису можна дізнатися з джерело.

Проведення осінньої пересадки полуниці

Вибір терміну осінньої пересадки полуниці

Кілька років тому вважалося, що на нове місце полуницю необхідно пересаджувати тільки навесні. Однак даний спосіб встиг зарекомендувати себе з гіршого боку. Справа в тому, що навесні по полуничним кущах циркулює велику кількість рослинного соку. Будь-яке стороннє втручання значно зашкодить рослині. Ідеальним терміном пересадки полуниці на нове місце вважається середина вересня. У цей період в результаті осінніх дощів грунт вже містить достатню кількість рідини.

Температура повітря навколишнього середовища опускається до комфортного рівня. Якщо ви проведете осінню пересадку полуниці у вересні, до зниження температури повітря навколишнього середовища, вона встигне вкоренитися на новому місці. Важко назвати конкретний день пересадки. Він повинен залежати від багатьох факторів. Чільну роль відіграють кліматичні умови вашого регіону. Також необхідно звертати увагу на фази місячного циклу.

Можна часто поливати орхідеї читайте в статті далі.

Нове місце вирощування полуниці повинно знаходитися на сонячній стороні вашої ділянки. Полуниця віддає перевагу піщаному грунту, що містить велику кількість гумусу. Прекрасними попередниками даної ягоди вважаються бобові культури, часник, зелень, морква. Ні в якому разі не варто вирощувати полуницю після капусти або огірків. Вони забирають з грунту велику кількість поживних речовин.

Перед осінньою пересадкою полуниці необхідно правильно підготувати грунт. Після ретельного розпушування в неї вноситься близько 10 кг органічних і мінеральних добрив.

В спеціалізованих магазинах продаються особливі суміші, що містять всі необхідні мікроелементи. Таку суміш можна зробити своїми руками. Для цього вам знадобиться відро перегною, суперфосфат і мідний купорос. Розчин можна використовувати відразу після приготування. Пересадка полуниці повинна проводитися в похмурий день. Відстань між грядками має бути не менше 50 див. В іншому випадку сусідні рослини будуть відчувати нестачу корисних речовин.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!