ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Особливості гранульованого полікарбонату

Особливості гранульованого полікарбонату

2019-04-13 20:27:32   0   323

Особливості гранульованого полікарбонатуВ кінці вісімдесятих років з'явився новий матеріал, який отримав назву полікарбонат. Його виготовляють із синтетичних компонентів, які не можуть вступати в хімічні реакції один з одним. Полікарбонат знайшов широке застосування в багатьох галузях людського життя. Наприклад, завдяки високій міцності, з нього виготовляють захисні щити для співробітників правоохоронних органів.

Переваги та особливості парників читайте в статті далі.

З монолітного полікарбонату роблять зупинки для громадського транспорту, дахи споруд, цілорічні теплиці, рекламні банери. Однак, незважаючи на високу популярність матеріалу, не всі знають, що таке гранульований полікарбонат.

Властивості матеріалу

1. Міцність. Полікарбонат має високу міцність. Він може витримувати значні снігові навантаження, різкі пориви вітру, удари граду. Навіть прямий механічний вплив не може завдати шкоди матеріалу.
2. Безпека. Для виготовлення пластику використовуються тільки екологічно безпечні компоненти, які не мають токсичного впливу на атмосферу.
3. Вибіркове пропускання сонячних променів. Сонячний спектр складається з коротких і довгих хвиль. Коротке ультрафіолетове випромінювання сприятливо впливає на здоров'я людини, стимулюючи регенерацію пошкоджених тканин. Довгі промені активують ріст і розмноження онкологічних клітин. На внутрішній поверхні полікарбонату знаходиться спеціальна захисна плівка, яка забезпечує пропускання тільки короткого ультрафіолетового випромінювання.
4. Простий монтаж. Споруди з пластика легко можна зробити своїми руками. Для цього немає необхідності мати будівельну освіту або особливі навички.
5. Тривалий експлуатаційний термін. Навіть за умови цілорічного використання матеріалу, його експлуатаційний термін складе не менше 10 років.
6. Привабливий зовнішній вигляд і широка колірна гамма. Сонячні промені не роблять руйнівного впливу на полікарбонат. Виробники випускають величезну кількість кольорів, серед яких можна знайти відповідні відтінок для будь-якого дизайну.

Властивості гранульованого полікарбонатуОсобливості вирощування малини в теплиці читайте в статті посилання.

Характеристика гранульованого полікарбонату

Процес виготовлення полікарбонату складається з декількох етапів. Основний для листів пластику є саме гранульований полікарбонат. Гранули можуть мати різний розмір і забарвлення. Гранули полікарбонату виготовляють з вугільної кислоти і фенолу. Їх можна зберігати в тканинних мішках протягом тривалого часу.

Гранули не мають токсичного впливу на навколишнє середовище. На першому етапі гранульований полікарбонат поміщають в спеціальні ємності, які мають конічну форму. Звідти вони надходять в камеру плавлення, де і роблять листи пластика. На другому етапі в розплавлений пластик додають спеціальні компоненти, які забезпечують додаткове властивість матеріалу. Наприклад, можна додати компонент, який збільшить міцність пластику в два рази. Як правило, зміцнюють компоненти додають в листи, з яких збираються робити захисні щити.

Як вирощувати петрушку на захищеному грунті? Відповідь на питання в джерелі.

На третьому, заключному етапі, розплавленого полікарбонату надають форму листів. Для цього їх необхідно продавити через матрицю, яка має спеціальний рельєф. Коли листи будуть готові, на внутрішню поверхню наклеїти захисну ультрафіолетову плівку.

Вартість гранульованого полікарбонату знаходиться в розумних межах. Більшість сучасних виробників вважають за краще саме цей спосіб виготовлення пластику, оскільки для нього потрібно мати спеціальне обладнання і дозвіл відповідних органів.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!