ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Ніздрюватий полікарбонат - переваги матеріалу

Ніздрюватий полікарбонат - переваги матеріалу

2018-10-29 15:06:09   0   722

Ніздрюватий полікарбонатБлизько десяти років тому на вітчизняному ринку з'явився такий матеріал, як стільниковий або ніздрюватий полікарбонат. Вже через рік він отримав величезну популярність як елемент декору, а ще через півроку його стали використовувати для покриття прозорих конструкцій, наприклад, теплиць.на сьогоднішній день важко знайти будівлю, в якій не було б пористого полікарбонату. В чому його особливість, і чому він в такий короткий термін завоював серця людей.

Переваги

Полікарбонат має масу переваг, які забезпечують йому перевагу над іншими матеріалами:

- Міцність. Пористий полікарбонат має високу міцність. Коли його стали використовувати в якості козирків для будівель, стало зрозуміло, що навіть великий град для нього не представляє небезпеки. В ході експериментів з'ясували, що полікарбонат на даху теплиць може витримати снігове навантаження масою більше двохсот кілограм.
- Здатність пропускати сонячне світло. Весь спектр сонячного світла складається з коротких і довгих променів. Довгі промені згубно впливають на людину і рослини. Вони можуть стимулювати утворення термічних опіків і запального процесу. Коротке випромінювання корисно для людського організму. Його використовують в медицині для проведення фізіотерапевтичних процедур. Короткі промені стимулюють регенерацію м'яких тканин. Крім того, в теплицях вони дезінфікують приміщення, знищуючи при цьому патогенні мікроорганізми.
- Ізоляція звуку. Досить часто з пористого полікарбонату роблять ширми, наприклад, для дитячої кімнати. Вони ізолюють навіть найгучніший звук, тому батьки можуть не турбуватися про спокійний сон свого малюка.

- Безпека. Цю властивість можна розглядати з двох сторін. З одного боку, полікарбонат виготовлений з екологічно чистих матеріалів, тому він не приносить шкоди людині. З іншого боку, він витримує навіть найвищі температури без виникнення процесів займання. Тому з полікарбонату роблять навіть решітки та екрани на радіатори.
- Тривалий термін експлуатації. Якщо правильно доглядати за матеріалом, він буде служити довгі роки без втрати зовнішнього вигляду і функціональних якостей.
- Простий догляд. Пористий полікарбонат не вимагає яких-небудь особливих умов догляду. Якщо він забруднився, досить протерти м'якою губкою, змоченою звичайною водою. Немає необхідності застосовувати агресивні чистячі засоби. Зберігати листи необхідно в сухому і темному місці.Ніздрюватий полікарбонат
- Ізолює тепло. Це важлива властивість, яке має значення для теплиць. Буквально п'ять років тому для покриття теплиць використовували переважно скло і поліетиленову плівку. Скло було досить крихким матеріалом, який не витримував механічне навантаження. Поліетилен не утримував тепло всередині теплиці. Полікарбонат позбавлений подібних недоліків. Він ізолює тепло всередині конструкції, не випускаючи його в навколишнє середовище.

Різновиди

Комірчастий полікарбонат розділяється на групи за кольором і товщині листа. Колірна гамма на сьогоднішній день охоплює всі кольори. Ви без зусиль зможете підібрати той матеріал, який ідеально впишеться в ваш інтер'єр. Що стосується товщини листа, то може бути товстий, середній і тонкий полікарбонат.

Поради по будівництву двосхилим теплиці з дерев'яним каркасом читайте докладно в наступній статті.

Вибір товщини залежить від призначення матеріалу. Наприклад, для покриття цілорічної теплиці, краще використовувати товстий полікарбонат. А в якості елемента для декору підійде і тонкий лист. Ніздрюватий полікарбонат – це унікальний матеріал, який з кожним днем збільшує область свого застосування.

Яким може бути матеріал для установки теплиці-арки дізнайтеся з статті Дуги для каркаса теплиці арочної.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!