ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Покриття парника стільниковим полікарбонатом

Покриття парника стільниковим полікарбонатом

2018-11-24 19:08:21   0   476

Покриття парника стільниковим полікарбонатомОстанні роки тільки примножують популярність пористого термопласту. Покриття парника стільниковим полікарбонатом давно вже стало звичайним явищем. Багато тисяч тепличних споруд, покритих цим перспективним матеріалом, радують око своїм виглядом і душу отриманими врожаями:

- активному дачникові;
- міцному селянському власнику;
- сучасному фермеру;
- господареві тепличного комплексу. 

Якщо ви входите в їх число — значить, залишитеся з баришами. Якщо хочете приєднатися, то не помилитеся. Покриття парника стільниковим полікарбонатом істотно підвищує надійність всієї конструкції, робить її ударопрочной, легкою. Цей синтетик перевезти можна без праці, огорожу з нього зводиться просто. А тепло він зберігає чудово.

Переваги огорожі із стільникового полікарбонату

Порівнюючи покриття парника стільниковим полікарбонатом з такими матеріалами для огорожі як скло або поліетиленова плівка, впадає в очі така його перевага як довговічність. Якщо ви зробили свій вибір на користь пористого синтетика, то можна не переживати так часто як зазвичай — він прослужить вам багато років. Як вже згадувалося вище, полікарбонат дуже легкий матеріал. Це його якість не тільки спрощує монтаж і знижує трудомісткість цього процесу, але і здешевлює всю конструкцію.

Згадайте, який фундамент по міцності потрібно і якої потужності каркас для того, щоб утримати важке скляне покриття, не кажучи вже про додаткову можливої сезонної навантаженні. У даному ж випадку матеріаломісткість різко падає за рахунок малої ваги, плюс міцності огороджує матеріалу, кількості стійок і перекриттів. Зате поліпшується освітленість захищається площі, що неодмінно позначиться на врожайності вирощуваних культур.

Покриття парника стільниковим полікарбонатом, цим гнучким матеріалом забезпечує додаткові можливості по формуванню форми споруди, до якої прихильний споживач. Великі розміри гнучких стільникових панелей мінімізують кількість швів та з'єднань, що підвищує рівень герметичності будови, усуваючи шкідливі для фітоценозу протяги і захищаючи внутрішній простір від проникнення низькотемпературних струменів. Стільникові порожнини заповнені повітрям, природним теплоізолятором, які займають більшу частину обсягу панелі з полікарбонату погано віддають тепло, зберігаючи його всередині приміщень.Покриття парника стільниковим полікарбонатом

Скляна огорожа

Покриття парника стільниковим полікарбонатом, хоч і є трендом останніх років, проте не є єдиним варіантом огорожі споруд захищеного ґрунту. Незважаючи на свої недоліки скло теж заслуговує добрих слів на свою адресу. Теплиці покриті склом мають ряд позитивних якостей, серед яких:

1. Чудова прозорість. Завдяки цій властивості скло досі залишається найпопулярнішим матеріалом для облаштування зимових садів і оранжерей.
2.Хороша пропускна здатність ІЧ-променів. Відомо, що теплове випромінювання дуже важлива частина сонячного спектру, що впливає на здоровий ріст рослин і своєчасне дозрівання їх плодів.
3. Невимогливість до ретельного догляду. Скло добре миється, стійке до хімічних сполук.
4.Сучасні склопакетні технології можуть істотно спростити монтаж огорожі, поліпшити теплоізоляцію і герметизацію споруд.

Щоб цей тип покриття міг продемонструвати всі свої позитивні властивості необхідно подбати про правильну формі споруди. Двоскатний дах — найбільш прийнятний варіант, при якому стійкість покриття до впливу зовнішніх факторів максимальна.

Основні правила висадки розсади перераховані в статті далі.

Плівкове покриття

В тих випадках, коли ключовим фактором, що впливає на вибір матеріалу для покриття парника, є його вартість, на передній план може висунутися поліетиленова плівка. Статистика підтверджує постійний попит на цей матеріал.

Використовуючи стабілізовані плівки, технологію двошарових покриттів з прокачуванням повітря між шарами, можна продовжити життєвий цикл таких огорож і стимулювати потребу в їх використанні.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!