ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: вихiдний

У кошику порожньо!

Теплиці під плівку шириною 3м від виробника

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
0
0
0
0
0
0
Теплиця під плівку 3х4 Поради фахівців: як поліпшити теплицю під плівку і підвищити врожайність ..
10 398.00 грн.
Теплиця під плівку 3х6 Недорога і ефективна теплиця під плівку з труб ПВХ: робимо самі Власник..
13 086.00 грн.
Теплиця під плівку 3х8 Вибираємо каркас теплиці під плівку: всі доступні варіанти Вирощування ..
15 128.00 грн.
Теплиця під плівку 3х10 Особливості будівництва плівкових теплиць: вибір матеріалів Землю дачн..
17 170.00 грн.
Теплиця під плівку 3х12 Гарна теплиця під плівку своїми руками: поради з будівництва При вибор..
19 212.00 грн.
Облаштування теплиць під плівку для вирощування овочів Плівкою з поліетилену на маленьких городах..
21 254.00 грн.
Теплиці під плівку шириною 3м від виробника

 

 

Поради фахівців: як поліпшити плівкову теплицю і підвищити врожайність

Парники, що вкриті плівкою користуються особливою популярністю серед власників дачних і присадибних ділянок, адже це практична можливість без великих затрат вирощувати свіжі овочі і ягоди, зелень і навіть квіти. Універсальні споруди експлуатуються сезонно або цілий рік і забезпечують отримання хороших урожаїв, за умови дотримання всіх обов'язкових агротехнічних заходів.

Запропоновані рішення, як поліпшити плівкову теплицю, допоможуть підвищити врожайність і надихнуть на вдосконалення простих будівель без значних капіталовкладень, а значить заощадити сімейний бюджет. Практичні поради фахівців засновані на ретельному вивченні особливостей плівкових споруд та детальному аналізі виникають на практиці труднощів, що виникають при постійній експлуатації таких парників.

Які експлуатаційні характеристики тепличних споруд піддаються поліпшенню

Найбільш прості і недорогі парникові споруди, вкриті різними видами плівок широко застосовуються в приватному господарюванні, завдяки зручності побудови і невисокої вартості будівництва. Щоб зрозуміти, як поліпшити такі, необхідно ретельно вивчити всі параметри експлуатації таких будівель і виявити реальні проблеми, з якими стикаються власники парників:

- підвищена вологість, що призводить до осадження конденсату на самій плівці, каркасі і різних частинах рослин, що стає причиною розвитку грибкових захворювань і зниження рівня светопропускной здатності плівкового покриття;
- високі втрати тепла, пов'язані з різкими перепадами температури і підвищеними властивостями тепловіддачі укривного матеріалу, це може привести до загибелі розсади, частини або всіх рослин, зниження активності культур в період вегетації;
- знижена механічна міцність і руйнування плівки під впливом ультрафіолетового випромінювання, такі властивості плівки призводять до зниження терміну експлуатації всієї споруди і необхідність постійної заміни покриття парника.
Знаючи існуючу проблеми можна підібрати оптимальний варіант як поліпшити дані теплиці, використовуючи сучасні матеріали від різних виробників, що відрізняються за складом і цільовим призначенням. Вибираючи полімерну плівку необхідно орієнтуватися на її властивості і практичні характеристики, вартість і одержувані вигоди в процесі експлуатації готової споруди, вже встановленої на власній ділянці.

Практичні і недорогі варіанти поліпшення плівкового парника своїми руками

Поради фахівців, засновані на досвіді і вивченні властивостей сучасних матеріалів, використовуваних для укриття парників, допоможуть дізнатися, як поліпшити плівкову теплицю без значних витрат:

- для зниження ефекту туману і постійного осадження конденсату, особливо в ранкові години, допоможе придбання і використання плівки зі спеціальними компонентами, що називаються Антифог;
- знизити рівень тепловтрат при експлуатації споруди в холодні сезони можна за рахунок застосування плівкового покриття з інфрачервоними компонентами, що забезпечують збереження тепла в приміщенні;
- уникнути регулярної заміни плівки з низькими показниками механічної міцності найкраще використовуючи двошарову, міцну плівку, продовжити термін експлуатації покриття можна завдяки стабілізованому покриттю.

Останні відгуки